%0,89 Faiz Oranıyla En Uygun İhtiyaç Kredisi

kartlara-limit

Anlaşmalı olduğu banka sayısını her geçen gün arttıran konutkredisi.com.tr ziyaretçilerine daha çok alternatif teklif sunmaya devam ediyor. Son olarak Konutkredisi.com.tr’de anlaşmalı olarak çalıştığımız TEB, Akbank ve Finansbank ihtiyackredisi.com.tr adresinde de tüketicilerle buluşmaya başladı.

10 bin lira kredi kullanmak isteyen bir tüketici için 9 ay vadede en iyi faiz oranı %0,89 iken bir yılda geri ödeme yapmak isteyenler için bu oran değişmiyor. ING Bank’ın konutkredisi.com.tr’ye özel sunduğu bu kredi teklifinde toplam masraf ise 99 TL. 10.000 TL kredi için sadece konutkredisi.com.tr adresinde bulabileceğiniz kredi teklifleri aşağıdaki gibi:

Garanti Bankası: Kış kredisiyle karşımıza çıkan Garanti Bankası sunduğu kredi teklifinde 12 ay vadede %1,54 faiz oranı ve 936 lira aylık taksit seçeneği sunuluyor. 250 lira sabit dosya masrafının bulunduğu kredi teklifine 36 ay vadede ise %1,39 faiz oranı ve 371 lira aylık taksitlerle ulaşabilirsiniz.

ING Bank: 36 ay vadeye kadar %1,19 faiz oranı ile kullanabileceğiniz düşük masraflı ING Bank konut kredilerinde dosya masrafı 169 lira. konutkredisi.com.tr’ye özel sunulan kredide aylık taksitler ve maliyet oranı ise vade kısaldıkça düşmekte. 10 bin lira krediyi 9 ayda geri ödemek isteyen kullanıcılarımız için ise aylık taksitler 1.171 TL ve faiz oranı %0,89 olarak gerçekleşiyor.

Finansbank: Finansbank, konutkredisi.com.tr kullanıcılarına özel hazırladığı kredi teklifinde sabit faiz oranı ve dosya masrafı bulunuyor. %1,29 faiz oranı ile kullanabileceğiniz kredide alınan dosya masrafı ise 200 TL. Aylık taksitler vadelere göre değişmekte.

TEB: 7.500 TL’ye kadar kredi kullandıran TEB, 9 ay vadede %1,44 faiz oranı sunuyor. Sabit faiz oranının yanında sabit dosya masrafı fırsatı da sunan TEB, kullanıcılardan 105 TL dosya masrafı ücreti alıyor.

Burganbank: konutkredisi.com.tr’ye özel Burganbank kredilerinde faiz oranları 36 ay vadede %1,39 iken kısa vadelerde %1,25 kadar geriliyor. Vade uzadıkça azalan maliyet oranı ve aylık taksit tutarları da bu kredide göze çarpan bir diğer nokta. Unutmadan söyleyelim; bu kredide dosya masrafı alınmıyor.

Bankpozitif:  Masrafsız, sigortasız, komisyonsuz ihtiyaç kredisi sunan Bankpozitif, 10.000 TL için 36 ay vadede %1,60 faiz oranı sunarken, vadenin 9 aya düşmesi durumunda bu oranı  %1,45’e kadar çekebiliyor. Hatırlatmak da fayda var; Bankpozitif kredi skorunuza göre bu oranları %0,99 ile %2,05 seviyelerinde değiştirebiliyor.

ÖNEMLİ: Yürürlüğe giren son düzenleme ile birlikte kullanılabilecek maksimum vade 36 ay olarak belirlendi. Ancak 3 yıl üzeri kredi kullanmak isteyen ziyaretçilerimiz konut teminatlı ihtiyaç kredisine başvurabilecekler.

Tüm ihtiyaç kredisi teklifleri ve ayrıntıları için konutkredisi.com.tr adresini ziyaret edebilir, daha detaylı bilgi karşılaştırma yapabilirsiniz.

Beğendiyseniz paylaşın!Share on LinkedInShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on FacebookEmail this to someone

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir