9 Ay Vadede 10.000 TL İhtiyaç Kredisi İçin %0,89 Faiz Oranı Fırsatı

guncel-ihtiyac-kredisi-faiz-oranlari-1

Anlaşmalı olduğu banka sayısını her geçen gün arttıran konutkredisi.com.tr ziyaretçilerine daha çok alternatif teklif sunmaya devam ediyor. Son olarak Konutkredisi.com.tr’de anlaşmalı olarak çalıştığımız TEB, Akbank ve Finansbank konutkredisi.com.tr adresinde de tüketicilerle buluşmaya başladı.

10 bin lira kredi kullanmak isteyen bir tüketici için 9 ay vadede en iyi faiz oranı %0,89 iken bir yılda geri ödeme yapmak isteyenler için bu oran değişmiyor. ING Bank’ın konutkredisi.com.tr’ye özel sunduğu bu kredi teklifinde toplam masraf ise 99 TL. 10.000 TL kredi için sadece konutkredisi.com.tr adresinde bulabileceğiniz kredi teklifleri aşağıdaki gibi:

Garanti Bankası: Kış kredisiyle karşımıza çıkan Garanti Bankası sunduğu kredi teklifinde 12 ay vadede %1,54 faiz oranı ve 936 lira aylık taksit seçeneği sunuluyor. 250 lira sabit dosya masrafının bulunduğu kredi teklifine 36 ay vadede ise %1,39 faiz oranı ve 371 lira aylık taksitlerle ulaşabilirsiniz.

Akbank: Ihtiyackredisi.com.tr adresine özel sunulan Akbank ihtiyaç kredi teklifinde 10.000 TL kredi için kısa vadelerde dosya masrafı alınmıyor. 9 ay vadede %1,40 faiz oranı ve 1.206 lira aylık taksit imkanı sunan krediye, 12 ay vadede 927 lira ve 36 ay vadede 360 lira aylık taksitlerle sadece konutkredisi.com.tr’de ulaşabilirsiniz.

ING Bank: 36 ay vadeye kadar %1,19 faiz oranı ile kullanabileceğiniz düşük masraflı kredide dosya masrafı 169 lira. konutkredisi.com.tr’ye özel sunulan ING Bank ihtiyaç kredilerinde aylık taksitler ve maliyet oranı ise vade kısaldıkça düşmekte. 10 bin lira krediyi 9 ayda geri ödemek isteyen kullanıcılarımız için ise aylık taksitler 1.171 TL ve faiz oranı %0,89 olarak gerçekleşiyor.

Burganbank: Ihtiyackredisi.com.tr’ye özel Burganbank ihtiyaç kredilerinde faiz oranları 36 ay vadede %1,39 iken kısa vadelerde %1,25 kadar geriliyor. Vade uzadıkça azalan maliyet oranı ve aylık taksit tutarları da bu kredide göze çarpan bir diğer nokta. Unutmadan söyleyelim; bu kredide dosya masrafı alınmıyor.

Bankpozitif:  Masrafsız, sigortasız, komisyonsuz ihtiyaç kredisi sunan Bankpozitif, 10.000 TL için 36 ay vadede %1,60 faiz oranı sunarken, vadenin 9 aya düşmesi durumunda bu oranı  %1,45’e kadar çekebiliyor. Hatırlatmak da fayda var; Bankpozitif kredi skorunuza göre bu oranları %0,99 ile %2,05 seviyelerinde değiştirebiliyor.

ÖNEMLİ: Yürürlüğe giren son düzenleme ile birlikte kullanılabilecek maksimum vade 36 ay olarak belirlendi. Ancak 3 yıl üzeri kredi kullanmak isteyen ziyaretçilerimiz konut teminatlı ihtiyaç kredisine başvurabilecekler.

 

Beğendiyseniz paylaşın!Share on LinkedInShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on FacebookEmail this to someone

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir