Akbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası

akbank-ihtiyac-kredisi

Akbank ilkbahara ihtiyaç kredisi kampanyası ile başladı. Masraf ücreti ya da ek komisyonun talep edilmediği kredide sabit oranlı eşit ödemeli faiz sunuluyor. Kredi kapsamında hayat sigortası yapılması şart koşulmuş. Akbank’ın Hesapkurdu ziyaretçilerine özel sunduğu  ve 1.000 TL ile 20.000 TL arasında kullanılabilen kredinin detayları şöyle:

Sabit Maliyet Oranı: %1,68

Kredi başvurusunda bulunurken faiz oranından sonra dikkat etmeniz gereken ilk şey kredinin maliyeti olacaktır. Akbank ihtiyaç kredisi kampanyasında maliyet oranı kısa vadelerde diğer banka tekliflerine göre biraz yukarıda kalsa da sabit %1,68 maliyet oranı stratejisi ile tüketiciler için fırsatı sunuyor. 1.207 TL aylık taksitlerin oluştuğu 9 ay vade uzunluğunda toplam maliyet 10.859 TL.

Sabit Faiz Oranı: %1,40

İlkbahara girerken yapacağınız planları gerçekleştirmek ya da bir ihtiyacınızı gidermek için 20.000 TL’ye kadar kullanabileceğiniz bu kredinin en önemli özelliği %1,40 ile sabit faiz oranının olması. En fazla 36 ay vadeye kadar kullanabildiğiniz kredide tüm vadelerde aynı oranı görmek mümkün. Vade uzunluğuna göre değişen toplam maliyet ve ödenecek aylık taksitlerin de uygun olduğunu belirtmek gerek.

Talep Edilen Belgeler ve Teminatlar
  • Bireysel Kredi Başvuru Formu
  • Nüfus cüzdanı
  • Gelir belgesi: Ücretli iseniz; maaş bordrosu ya da şirketin imza sirküleri ile birlikte maaş yazısı, serbest meslek sahibi iseniz; son 3 yıllık vergi levhası
  • Yerleşim Belgesi ya da son aya ait resmi fatura örneği (Türk telekom, İgdaş vb)
  • Kira geliri beyan edilmişse tapu fotokopisi ile birlikte kira kontratı
  • Faiz geliri beyan edilmişse yatırım hesabı dokümanı

 

 

Beğendiyseniz paylaşın!Share on LinkedInShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on FacebookEmail this to someone

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir