Balon/Dönem Ödemeli Konut Kredisi

donem-odemeli-konut-kredisi

Ödeme Planı Rehber’imize  bu hafta Balon Ödemeli bir diğer deyişle Dönem Ödemeli Konut Kredisi ile devam edeceğiz. İçeriğinden, kimlerin faydalanabileceğin bahsedip diğer ödeme planlarından farkını sizlere aktarmaya çalışacağız.

Dönem Ödemeli Konut Kredisi, kullandığınız kredinin geri ödemesini sizin önceden belirleyeceğiniz dönemlerde yapmanız anlamına gelmektedir. Bu ödeme planı seçeneği ile taksit aralığınızı kendiniz belirleyebilir ve bütçenize en uygun krediyi ödeme zorluğu çekmeden kullanabilirsiniz. “Emekliyim, maaşımı üç ayda bir alıyorum, her ay ödeme yapmak yerine elime para geçtikçe kredimi geri ödemek istiyorum.” , “İş yerim  var, aylık gelirim değişiyor, ödemelerim 4 ayda bir gerçekleşsin.” “Dönemsel çalışan bir işçiyim, krediyi kullandıktan sonra her ay ödeme yapmak yerine dönemsel ödeme yapmak istiyorum.” gibi talepleri olanlar için ideal bir seçenek olan Dönem Ödemeli Konut Kredisi’ni en çok emekli müşterilerin kullanıdığı göze çarpmaktadır. Yıl içerisinde bütçenizin hangi aralıklarla değiştiğini planladıktan sonra bu seçeneği kullanabilir ve size daha uygun bir geri ödeme süreci yaşayabilirsiniz.

Beğendiyseniz paylaşın!Share on LinkedInShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on FacebookEmail this to someone

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir