Banka Şubesinden Konutkredisi.com.tr’ye Sürpriz Pasta

pasta

Geçtiğimiz Cuma günü bir banka şubesinden sürpriz pastalar Konutkredisi.com.tr ekibinin ağzını tatlandırdı. Bir banka şubesinden teşekkür mahiyetinde gelen pastalar oldukça güzel görünüyordu.

Banka şubelerinden Konutkredisi.com.tr’ye sık sık yapılan bu tür jestler aslında Konutkredisi.com.tr’nin verdiği hizmetlerin kredi kullanacaklar kadar bankalar için de ne kadar önemli olduğunun bir göstergesi. Konut kredisi kullanmak isteyenler için ücretsiz danışmanlık hizmeti veren ve onları piyasadaki en uygun şartları sunan ve en doğru banka ile buluşturan Konutkredisi.com.tr, bankalar içinse konut kredisinden başka pek çok hizmetle ilgilenmek durumunda olan müşteri temsilcilerinin işini kolaylaştırıyor.

Kredi kullanmak isteyip Konutkredisi.com.tr’ye  başvuran kişiler, bankaya gitmeden önce Konutkredisi.com.tr danışmanlarıyla oranlar, ödeme planları, kredilendirme oranı ve benzeri tüm detaylar üzerinde çalışıp karar veriyor.  Daha sonra seçtikleri bankaya tüm bilgileri hazır ve randevulu bir şekilde danışmanları tarafından yönlendiriliyorlar. Oldukça meşakatli bir iş olan bu sürecin sonunda banka müşteri temsilcisinin önüne kredinin ne kadar ve nasıl kullanılacağına dair detaylar hazır geliyor ve müşteri temsilcisi hiç zaman harcamadan krediyi onay sürecine sokabiliyor. Sonrasında ise müşteri ile banka arasında köprü vazifesi gören Konutkredisi.com.tr danışmanı kredi kullanılana dek hem banka şubesine hem de tüketiciye süreçle ilgili olası sıkıntılarda yardımcı olarak kredi kullanma sürecinin en rahat ve hızlı şekilde tamamlanmasını sağlıyor.

Bu sayede müşteriyi kendisine en iyi teklifi veren bankayla buluşturan Konutkredisi.com.tr, en iyi teklifi veren bankaları da krediden yararlanmaya hazır ve uygun müşterilerle buluşturarak ödüllendirmiş oluyor. Böylece üç tarafın da kazandığı bir sistem geliştirmiş olan Konutkredisi.com.tr, ofisine her gün gerek müşterilerden gerekse bankalardan yollanan hediyelere ekibin şeker seviyesinde ciddi bir artış söz konusu:)

Beğendiyseniz paylaşın!Share on LinkedInShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on FacebookEmail this to someone

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir