Bayram Krediniz Hazır, Peki Tatil Kaç Gün?

kac-gun-blog

Bakanlar Kurulu’nun ardından Kurban Bayramı’nda tatil olan gün sayısını açıklayan Bülent Arınç, uzun tatil planları kuranların yüzünü güldürdü.

Kurul çıkışında yapılan açıklamada Kurban Bayramı tatili öncesinde arefe günü, kamu personelinin yarım gün idari izinli sayılacağını dile getiren Arınç, tatilin toplam 9 gün olacağını vurguladı. Ayrıca tatil boyunca köprü ve otoyol geçişleri ücretsiz kullanılabilecek.

Ekim ayına girmiş olmamıza rağmen hava sıcaklıkları hala yüksek ve Bayram nedeniyle toplam 9 gün tatiliniz var. Öte yandan bankalar müşterilerine uygun bayram kredileri sunabilmek için birbirleriyle yarışıyor. Bu durumda size de en uygun krediyi bulup kendinize, ailenize güzel bir bayram hediyesi vermek kalıyor. Eğer bu fırsatı kaçırmak istemiyorsanız elinizi çabuk tutun. Bankaların size özel sunduğu bayram kredilerini görmek için buraya tıklayabilir ve hazırlıklarınıza başlayabilirsiniz.

Beğendiyseniz paylaşın!Share on LinkedInShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on FacebookEmail this to someone

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir