Blog’a Üye Olun, Size Özel İçerikler Mailinize Gelsin

blog-uyelik

Konutkredisi.com.tr | Blog olarak birkaç haftadır başlattığımız üye alımını duyurusunu daha önce de sizlerle paylaşmıştık. Peki blogumuza üye olarak ne gibi özelliklere sahip olacaksınız?

Her Pazartesi E-Bülten

Bloga üye olduktan sonra E-Bülten‘imize de üye olmuş olacaksınız. Her pazartesi mailinizi açtığınızda özel kredi rehberine, güncel faiz oranlarına, kampanyalara, sektörden son gelişmelere, kredi sürecinde akla takılan soru ve cevaplarına en önce siz ulaşabileceksiniz.

Soru-Cevap Bölümünde Ekstra Özellikler

Üyemiz olduktan sonra, en çok ziyaret edilen bölümlerimizden olan Soru-Cevap sayfamızda ekstra özellikleriniz olacak. Sorularınız yönetici onayında beklemeden yayınlanırken sorulara verdiğiniz cevaplar da aynı şekilde hemen yayına girecek.

[button link=”http://blog.konutkredisi.com.tr/wp-login.php?action=register” size=”large” color=”silver”]Bloga Üye Ol[/button]     [button link=”http://mad.ly/signups/89850/join” size=”large” color=”silver”]Sadece E-Bültene Üye Ol[/button]

Beğendiyseniz paylaşın!Share on LinkedInShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on FacebookEmail this to someone

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir