Doğayla Uyumlu Evler Etrafımızı Saracak

Gl_kysndaki_gzel_evler

Yaz ayları yaklaşırken bahar temizlikleri, yeni oda düzenlemeleri gibi bir çok hareketlilik bizleri bekliyor. Konutunuzla ilgili yeni fikirler, yaza uygun değişiklikler yapacağınız bu dönemde American Siding firması doğayla uyumlu evler projesiyle dikkat çekiyor.

Doğayla Uyumlu Evler

Binaların yalıtım ve yenilenme dönemi olan yaz aylarında, American Siding ile evler doğaya uyumlu bir yuvaya dönüşüyor. Doğayla uyum içerisindeki ürün yelpazesi ve kişiye özel tasarım alternatifleri ile beklentilerinizin üzerinde seçenekler sunan American Siding, birbirine uyumlu panel ve aksesuarlarında doğal ve canlı tonlar kullanarak doğanın renklerini binalara taşıyor.

Gelirinize göre ne kadar kredi çekebileceğinizi , “Konut Kredisi Hesaplama” aracımızı kullanarak anında öğrenebilirsiniz.

Enerji Tasarrufu %55

American Siding sistemi uygulanmış binalarda yüzde 55’e varan enerji tasarrufu sağlanırken, binanız dış hava şartlarına karşı daha dirençli kılınıyor. Hafifliğinin yanı sıra eksiksiz bir yalıtım olanağı sunulurken estetik ve nostaljik görüntüsüyle yaşam alanlarınızı güzelleştirerek de binanıza değer kazandırıyor.

Alt yapısında Wooler taş yünü gibi ısı yalıtım plakalarının yanı sıra nem bariyeri de kullanılarak dış mekandan cephe yüzeyine olası su geçişine engel olunurken, aynı zamanda zeminden çatıya kadar ısı köprüsü oluşturmadan, maksimum düzeyde ve kesintisiz ısı yalıtımı sağlanabiliyor.

 

Beğendiyseniz paylaşın!Share on LinkedInShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on FacebookEmail this to someone

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir