Finansbank En Uygun Oranlarıyla konutkredisi.com.tr’de

finans-ihtiyac

Tüketicilerin ihtiyaç kredisi ürünlerini karşılaştırıp kredi başvurusu yaparak anında cevap alabildiği konutkredisi.com.tr ile banka ağımızı genişletmeye de devam ediyoruz. Son olarak konut kredisinde destek hizmet sözleşmesi kapsamında çalıştığımız Finansbank ihtiyaç kredisinde de anlaşmalı olduğumuz bankalar arasına katıldı ve her ay yüz binlerce kişinin kredi araştırması yapıp kredi kullandığı bu platformdan pay almaya başladı.

Finansbank’ın,  konutkredisi.com.tr’ye özel sunduğu kredi teklifinde 3 farklı fiyatlama modeli bulunuyor. 1-12 ay, 13-24 ay ve 25-36 ay vade seçeneklerinde kullanıcılarımızla buluşan Finansbank tekliflerinde sabit faiz oranı uygulanıyor: %1,29

Kredi detaylarında ise şu noktalara dikkat etmekte fayda var:

  • 12 aydan uzun vadeli ve 10.000 TL`ye kadar olan krediler için uzun süreli hayat sigortası yapılmaktadır. Hayat Sigortası yıllık prim tutarı, kredi tutarının %1,06`sı yani minimum 15,94 TL`dir.
  • Sigorta masrafı minimum 200 TL’dir. Kredinin %2’si 200TL’yi geçtiği durumlarda ise %2 olarak dosya masrafı tahsil edilecektir.
Beğendiyseniz paylaşın!Share on LinkedInShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on FacebookEmail this to someone

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir