Güncel İhtiyaç Kredi Faiz Oranları 20 Ocak

arastirma

Ihtiyackredisi.com.tr anlaşmalı olduğu bankaların sayısını gün geçtikçe arttırıyor. Türkiye’de önemli bir konuma sahip olan Akbank seçeneği de artık kullanıcılarımızın karşısına çıkacak. Haftalık olarak kredi sektöründeki güncel faiz oranlarını size aktardığımız bu yazımızda bundan sonra Akbank’ın ihtiyackredisi.com.tr’ye özel sunduğu kredi tekliflerini de görebileceksiniz.

Nakit ihtiyacınızda, tatil ya da borç kapatma planlarınızda kullanabileceğiniz ihtiyaç kredileri yeni yılın dördüncü haftasına girilirken geçtiğimiz günlere oranla büyük değişiklikler yaşamıyor. 10.000 TL kredi için yapılan sorguda karşınıza çıkacak, piyasanın en uygun kredi teklifleri şöyle:

Garanti Bankası: Kış kredisiyle karşımıza çıkan Garanti Bankası sunduğu kredi teklifinde 12 ay vadede %1,44 faiz oranı ve 929 lira aylık taksit seçeneği sunuluyor. 250 lira sabit dosya masrafının bulunduğu kredi teklifine 36 ay vadede ise %1,29 faiz oranı ve 364 lira aylık taksitlerle ulaşabilirsiniz.

Akbank: Ihtiyackredisi.com.tr adresine özel sunulan Akbank kredi teklifinde 10.000 TL kredi için sabit faiz oranı ve dosya masrafı uygulanıyor. Bu krediye ihtiyackredisi.com.tr aracılığı ile %1,17 faiz oranı ve 230 TL dosya masrafı detaylarında, dilediğiniz vadede ulaşabilirsiniz. 9 ay vadede 1.190 lira, 12 ay vadede 911 lira ve 36 ay vadede 355 lira aylık taksitlerle kullanabileceğiniz kredi sadece ihtiyackredisi.com.tr’de.

ING Bank: 36 ay vadeye kadar %1,34 faiz oranı ile kullanabileceğiniz düşük masraflı kredide dosya masrafı 169 lira ile sabitlenmiş. Ihtiyackredisi.com.tr’ye özel sunulan ING Bank kredide aylık taksitler ve maliyet oranı ise vade kısaldıkça düşmekte. 10 bin lira krediyi 9 ayda geri ödemek isteyen kullanıcılarımız için ise aylık taksitler 1.202 TL olark gerçekleşiyor.

Burganbank: Kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisinde faiz oranları 36 ay vadede %1,25 iken kısa vadelerde %1,13 kadar geriliyor. Burganbank kredilerinde vade uzadıkça azalan maliyet oranı ve aylık taksit tutarları da bu kredide göze çarpan bir diğer nokta. Unutmadan söyleyelim; bu kredide dosya masrafı alınmıyor.

Bankpozitif:  Masrafsız, sigortasız, komsiyonsuz ihtiyaç kredisi sunan Bankpozitif, 10.000 TL için 36 ay vadede %1,42 faiz oranı sunarken, vadenin 9 aya düşmesi durumunda bu oranı  %1,31’e kadar çekebiliyor.

ÖNEMLİ: Yürürlüğe giren son düzenleme ile birlikte kullanılabilecek maksimum vade 36 ay olarak belirlendi. Bu yüzden artık sitemizde yapacağınız sorgulamalarda, 36 ay üzeri vade seçeneklerinde bir karşılaştırma yapamayacaksınız.

Tüm ihtiyaç kredisi teklifleri ve ayrıntıları için hesapkurdu.com  adresini ziyaret edebilir, daha detaylı bilgi karşılaştırma yapabilirsiniz.

Beğendiyseniz paylaşın!Share on LinkedInShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on FacebookEmail this to someone

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir