Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları-06 Ocak

guncel-ihtiyac-kredisi-faiz-oranlari-1

Hem acil nakit ihtiyaçlarınız hem de tatil planlarınız için kullanabileceğiniz ihtiyaç kredilerinde Ocak ayı ile birlikte yılbaşı kampanyaları yerini diğer kredi tekliflerine bırakmaya başladı. 06 Ocak itibariyle en uygun ihtiyaç kredisi tekliflerini ihtiyackredisi.com.tr adresinde bulabilirsiniz.

Yılbaşı kampanyasıyla ses getiren Fibabanka oranlarını yukarı çekti. 36 ay vadede %1,49 faiz oranı sunarken kısa vadelerde bu oranlar düşüyor. Sadece ihtiyackredisi.com.tr adresine özel kredi teklifi sunan bir diğer banka olan ING Bank’ın tekliflerinde ise uzun vadeler tercih edilebilirken dosya masrafı olarak 159 lira isteniyor. Öte yandan Burganbank’ın dosya masrafsız kredi teklifi de yine sadece ihtiyackredisi.com.tr’de.

ÖNEMLİ: Yürüllüğe giren son düzenleme ile birlikte kullanılabilecek maksimum vade 36 ay olarak belirlendi. Bu yüzden artık sitemizde yapacağınız sorgulamalarda, 36 ay üzeri vade seçeneklerinde bir karşılaştırma yapamayacaksınız.

İşte 10.000 TL kredi için  yapılan sorguda karşınıza çıkacak, piyasanın en uygun kredi teklifleri şöyle:

Fibabanka: 36 ay vadede %1,49 faiz oranı sunan Fibabanka, masrafları 249 liraya sabitlemiş durumda. Vade kısaldıkça oranlar bir miktar düşüyor. 9 ay vade kullanmak isteyen ziyaretçilerimiz %1,19 faiz oranından yararlanabilirler.

ING Bank: 36 ay vadeye kadar %1,09 faiz oranı ile kullanabileceğiniz kredide dosya masrafı 159 lira ile sabitlenmiş. Ihtiyackredisi.com.tr’ye özel sunulan kredide aylık taksitler ve maliyet oranı ise vade kısaldıkça düşmekte.

Burganbank: Kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisinde faiz oranları 36 ay vadede %1,24 iken kısa vadelerde %1,15 kadar geriliyor. Vade uzadıkça azalan maliyet oranı ve aylık taksit tutarları da bu kredide göze çarpan bir diğer nokta.

Garanti Bankası: Yılbaşı fırsatıyla karşımıza çıkan Garanti Bankasının sunduğu kredi teklifinde 36 aya kadar vade kullanılabiliniyor. 250 lira sabit dosya masrafının yanında, 36 ay vadede faiz oranı %1,29 ve aylık taksitler 364 TL.

Bankpozitif:  Masrafsız, sigortasız, komisyonsuz ihtiyaç kredisi sunan Bankpozitif, 10.000 TL için 36 ay vadede %1,42 faiz oranı sunarken, vadenin 9 aya düşmesi durumunda bu oranı  %1,31’e kadar çekebiliyor.

Tüm ihtiyaç kredisi teklifleri ve ayrıntıları için ihtiyackredisi.com.tr adresini ziyaret edebilir, daha detaylı bilgi karşılaştırma yapabilirsiniz.

Beğendiyseniz paylaşın!Share on LinkedInShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on FacebookEmail this to someone

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir