Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları: 23 Aralık

guncel-ihtiyac-kredisi-faiz-oranlari-1

Hem acil nakit ihtiyaçlarınız hem de tatil planlarınız için kullanabileceğiniz ihtiyaç kredilerinde Aralık ayı ile birlikte yılbaşı kampanyaları öne çıkmaya başladı. Fibabanka ve Garanti Bankası özel yılbaşı fırsatlarıyla müşterilerinin karşısına çıkarken, Burganbank ve Bankpozitif masrafsız kredi seçenekleri göze çarpıyor. ING Bank’ın ihtiyackredisi.com.tr müşterilerine özel sunduğu düşük faiz oranlı kredi teklifi ise öne çıkan bir diğer alternatif.

İhtiyaçlarınızı karşılayacak 10.000 TL kredi için 60 ay vadede faiz oranları piyasanın altında, %1,18’de seyrederken kısa vadede bu oran %1,15’e kadar gerileyebiliyor. Dosya masrafsız seçenekleriyle sunulan kredi tekliflerinde bütçenize uygun, doğru krediyi bulmak oldukça kolay. Öte yandan dikkat çeken bir diğer nokta ise Fibabanka’nın sunduğu yılbaşı fırsatında. 5.000 TL kredi için sunulan %0,89 faiz oranı ile ister nakit ihtiyacınızı karşılayabilir isterseniz de yılbaşı planlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

10.000 TL kredi için ihtiyackredisi.com.tr üzerinden yapılan sorguda karşınıza çıkacak, piyasanın en uygun kredi teklifleri şöyle:

ING Bank: 60 ay vadeye kadar %1,09 faiz oranı ile kullanabileceğiniz kredide dosya masrafı 159 lira ile sabitlenmiş. Ihtiyackredisi.com.tr’ye özel sunulan kredide aylık taksitler ve maliyet oranı ise vade uzadıkça düşmekte.

Burganbank: Dosya masrafsız ihtiyaç kredisinde faiz oranları 60 ay vadede %1,18 iken kısa vadelerde %1,15 kadar geriliyor. Vade uzadıkça azalan maliyet oranı ve aylık taksit tutarları da bu kredide göze çarpan bir diğer nokta.

Fibabanka: Yılbaşı fırsatı sunan Fibabanka, kısa vadelerde %0,99 faiz oranı ile müşterilerinin karşısına çıkarken bu kredide kullanabileceğiniz maksimum vade 36 ay.

Bankpozitif:  Masrafsız, sigortasız, komsiyonsuz ihtiyaç kredisi sunan Bankpozitif, 10.000 TL için 60 ay vadede %1,46 faiz oranı sunarken, vadenin 9 aya düşmesi durumunda bu oranı  %1,31’e kadar çekebiliyor.

Garanti Bankası: Yılbaşı fırsatıyla karşımıza çıkan Garanti Bankasının sunduğu kredi teklifinde 60 aya kadar vade kullanılabiliniyor. 250 lira sabit dosya masrafının yanında, 36 ay vadede faiz oranı %1,16 ve aylık taksitler 355 TL.

Beğendiyseniz paylaşın!Share on LinkedInShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on FacebookEmail this to someone

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir