Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları-30 Aralık

guncel-ihtiyac-kredisi-faiz-oranlari-1

Hem acil nakit ihtiyaçlarınız hem de tatil planlarınız için kullanabileceğiniz ihtiyaç kredilerinde Aralık ayı ile birlikte yılbaşı kampanyaları öne çıkmaya başlamıştı. Kampanyalar için son fırsatlar değerlendirilirken bu 30 Aralık itibariyle en uygun ihtiyaç kredisi tekliflerini ihtiyackredisi.com.tr adresinde bulabilirsiniz.

12 vadeye kadar %0,99 faiz oranı ve düşük dosya masrafu sunan Fibabanka, daha uzun vadelerde bu oranı %1,04’e çıkararak yılbaşı fırsatını sürdürüyor. Sadece ihtiyackredisi.com.tr adresine özel kredi teklifi sunan bir diğer banka olan ING Bank’ın tekliflerinde ise uzun vadeler tercih edilebilirken dosya masrafı olarak 200 lira isteniyor. Öte yandan Burganbank’ın dosya masrafsız kredi teklifi de yine sadece ihtiyackredisi.com.tr’de.

İşte 10.000 TL kredi için  yapılan sorguda karşınıza çıkacak, piyasanın en uygun kredi teklifleri şöyle:

Fibabanka: Yılbaşı fırsatı sunan Fibabanka, kısa vadelerde %0,99 faiz oranı ile müşterilerinin karşısına çıkarken bu kredide kullanabileceğiniz maksimum vade 36 ay.

ING Bank: 60 ay vadeye kadar %1,09 faiz oranı ile kullanabileceğiniz kredide dosya masrafı 159 lira ile sabitlenmiş. Ihtiyackredisi.com.tr’ye özel sunulan kredide aylık taksitler ve maliyet oranı ise vade uzadıkça düşmekte.

Burganbank: Dosya masrafsız ihtiyaç kredisinde faiz oranları 60 ay vadede %1,18 iken kısa vadelerde %1,15 kadar geriliyor. Vade uzadıkça azalan maliyet oranı ve aylık taksit tutarları da bu kredide göze çarpan bir diğer nokta.

Garanti Bankası: Yılbaşı fırsatıyla karşımıza çıkan Garanti Bankasının sunduğu kredi teklifinde 60 aya kadar vade kullanılabiliniyor. 250 lira sabit dosya masrafının yanında, 36 ay vadede faiz oranı %1,16 ve aylık taksitler 355 TL.

Bankpozitif:  Masrafsız, sigortasız, komsiyonsuz ihtiyaç kredisi sunan Bankpozitif, 10.000 TL için 60 ay vadede %1,46 faiz oranı sunarken, vadenin 9 aya düşmesi durumunda bu oranı  %1,31’e kadar çekebiliyor.

Tüm ihtiyaç kredisi teklifleri ve ayrıntıları için buraya tıklayabilir daha detaylı bilgi karşılaştırma yapabilirsiniz.

Beğendiyseniz paylaşın!Share on LinkedInShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on FacebookEmail this to someone

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir