Haftanın Başlıkları 16-23 Kasım

haftanin-one-cikan-basliklari-blog

Geçtiğimiz hafta başında Finansbank, Konutkredisi.com.tr’nin anlaşmalı olduğu bankalar arasındaki yerini aldı. Türkiye’deki 17 bankayla anlaşmalı olan ve sizler için uygun kredi teklifleri toplayan Konutkredisi.com.tr öte yandan daha çok öğretici ve bilgilendirici içerik üretmek, daha çok kişiye ulaşmak için blog adresinden güncel yayınlarına devam ediyor. İşte blog.konutkredisi.com.tr adresinde geçen hafta öne çıkan başlıklar.

Konutun Tamamına Kredi Nasıl Kullanılır?

Hayallerini kurduğunuz evi satın almaya çok yaklaştınız ancak gerekli peşinatınızı henüz denkleştiremediniz ya da bir başka örnekle uzun uğraşlar sonucunda bulduğunuz bütçenize uygun ev için uygun kredi tekliflerini araştırdınız diyelim.Tek sorununuz; vereceğiniz peşinat. Peki bu sorunu nasıl çözebilirsiniz? Evin tamamına nasıl kredi kullanabilirsiniz?

Finansbank Konutkredisi.com.tr’de

Ev satın alırken en uygun kredi şartlarını tek bir yerde bulmanızı sağlayan Konutkredisi.com.tr banka ağını genişletmeye devam ediyor. Türkiye’deki 17 özel bankayla anlaşmalı olarak çalışan Konutkredisi.com.tr, en uygun kredi tekliflerini sizler için önceden pazarlık yaparak alıyor ve bunlara tek bir yerden ulaşmanızı sağlıyor. 18  Kasım itibariyle Destek Hizmet yönetmeliği kapsamında anlaşmalı olduğu bankalar arasına Finansbank’ı da katan Konutkredisi.com.tr’deki özel fiyatlar bu yazıda.

Borçlarınızı Tek Bir Yerde Toplamanın Yolu

Borçlarımı tek bir yerde toplamak istiyorum, bu mümkün mü?” Son günlerde blogumuzda ve sosyal medya hesaplarımızda sıklıkla karşılaştığımız sorulardan biri olan durum aslında bir çok kişiyi yakından ilgilendirmekte. Bu yüzden sizleri bu konuda aydınlatmak için bir rehber hazırladık.

Ödeme Planı Nasıl Hesaplanır?

Konut kredisi kullanırken vermeniz gereken en önemli kararlardan biri ödeme planınızdır. Seçeceğiniz plan, kredinizin vadesi boyunca uymak zorunda olduğunuz ödeme aralıklarını belirler. Peki ödeme planı nasıl hesaplanır? Hangi durumlar krediniz için avantajlıdır?

Konut Kredisinde Erken Ödeme Cezası Kalktı

Konut kredisi kullanan ve borcunu erken ödeme ile kapatmak isteyenlerin yüzü gülüyor. Çünkü yapılan bir düzenleme ile bankaya erken ödemede bulunulması halinde bankalara tanınan “erken ödeme tazminatı” alma hakkı kaldırıldı.

Kamu Bankaları 9 Ayda En Fazla Kredi Artışı Sağlayan Grup Oldu

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından Eylül ayı için hazırlanan “Bankacılık Sektörü Genel Görünümü” raporuna göre kredi genişlemesi geçen yıl sektör ortalamasının altında kalan kamu bankaları, bu yılın 9 ayında %28,3’lük büyüme sağlayarak en fazla artış sağlayan banka grubu oldu.

TÜİK’e göre 3 Hanehalkından 2’si Kendi Evinde Oturuyor

Nüfusun ve ikamet edilen konutların temel nitelikleri hakkında coğrafi anlamda ayrıntılı bilgi sağlayan Nüfus ve Konut Araştırması, Türkiye İstatistik Kurumu tarafından 3 Ekim-31 Aralık 2011 tarihleri arasında sayım bölgelerindeki yaklaşık 2,2 milyon hanenin yanı sıra kurumsal yerlerde bulunan 9 milyon kişi ile yüz yüze görüşme şeklinde gerçekleştirildi.

Konut Krediniz İçin Seçebileceğiniz Ödeme Planı Listesi

Cuma listelerinde bu hafta ödeme planı alternatifleri vardı. Konut kredinizi hangi planda ödemek isterseniz?

Haftalık olarak özel içeriklere ve güncel oranlara, kampanyalara ulaşmak istiyorsanız e-mail listemize abone olabilirsiniz. Abone olmak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

 


Beğendiyseniz paylaşın!Share on LinkedInShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on FacebookEmail this to someone

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir