Haftanın Öne Çıkan Başlıkları | 07-13 Ekim

haftanin-one-cikan-basliklari-blog

Geçen haftanın önemli haberlerinden biri Konutkredisi.com.tr’nin uluslararası seçim sürecini tamamlayarak Endeavor Global Girişimlerinden birisi olmasıydı. Ziyaretçilerimize en doğru ve en iyi sunmak için her gün yeni uygulamalar geliştirirken böyle olumlu sonuçlar almamız bizleri gururlandırıyor. Tabi bu aşamaya gelmemizde sizlerin büyük payı var. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ediyor, kurucularımız Ömer Paksoy ve Onur Tekinturhan’ın konuyla ilgili ayrıntılı yazısını önümüzdeki haftalarda yayınlayacağımızı belirterek haftanın öne çıkan diğer başlıklarını size sıralıyoruz:

Konut Kredi Maliyeti 3 Ayda 17 Bin Arttı

Konutkredisi.com.tr’de yer alan 16 bankanın konut kredisi verilerinden derlenen araştırmaya göre, son 3 ayda 10 yıl vadeli 100 bin TL’lik kredinin toplam kredi geri ödemesi 17 bin TL, aylık taksiti ise 150 TL arttı.

Ödeme Planları: Ara Ödemeli Konut Kredisi

Bankalar konut kredisi kampanyalarında müşterilerine farklı ödeme seçenekleri sunuyor. Kredi talep eden bireyin gelir yapısına göre en uygun ödeme planını uygulamaya çalışan bankalar, müşterileriyle birlikte bu planları özelleştirebiliyorlar.

Blog Yazarlıpı Programı İlk Meyvelerini Veriyor

Geçtiğimiz haftalarda sizlere duyurduğumuz Blog Yazarlığı Programı’mız 9 blogger’la beraber test sürecine başladı. 9 farklı blog ve kredi sektörüne içerik üretecek 9 farklı yazar.
İşte programa dahil yazarlarımızın ilk yazıları…

Bankacılık Sektöründe Toplam Kredi Hacmi Düşüş Yaşıyor

BDDK haftalık bültenine göre sektörün toplam kredi hacmi, 982 milyar 910 milyon liraya geriledi. Bir önceki haftaya göre % 0,32 düşüş yaşayan hacim 13 Eylül’de 986 milyar 28 milyon lira seviyelerindeydi.

Türkiye Finans Katılım Bankası Konutkredisi.com.tr’de

Türkiye’nin en uygun konut kredisi tekliflerini sunan Konutkredisi.com.tr, anlaşmalı olduğu banka sayısını her geçen gün arttırıyor. 16 bankadan en uygun kredi tekliflerini sizler için alıyor ve süreçlerinizin sağlıklı bir şekilde ilerlemesi adına ücretsiz danışmanlık hizmeti veriyoruz

Hangi Meslekler Kat Mülkiyeti Kanunundan Muaf

Şehir merkezinde ve yeni yerleşim alanlarında sadece konut amaçlı kullanılan binalarda yerleşim düzeni yeniden şekilleniyor. Bununla birlikte yerleşim alanlarının işyeri olarak kullanımıyla alakalı yeni düzenlemeler de yürüllüğe girecek. Ancak 3 meslek grubu için istisnai uygulamalar gerçekleşebilir.

Kredi Skorunuzu Düzeltmenin 5 Kritik Yolu

Konutkredisi.com.tr | Blog olarak bundan sonra her Cuma karşınıza bir listeyle çıkacağız. Açılışı tüketicilerin en çok merak ettiği konuların başında gelen kredi skoru ile yapıyoruz. Kredi skoru, bankaların kredi talebinize cevap verirken dikkate aldığı önemli bir kriterdir. Birçok kişi kredi skoru kavramını kredi başvurusu yapıp bankalardan onay alamayınca öğrenir

Beğendiyseniz paylaşın!Share on LinkedInShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on FacebookEmail this to someone

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir