Hesapkurdu’na Özel Faiz Oranları ve Dosya Masrafı Tutarları

guncel-ihtiyac-kredisi-faiz-oranlari-1

Anlaşmalı olduğu banka sayısını her geçen gün arttıran Hesapkurdu ziyaretçilerine daha çok alternatif teklif sunmaya devam ediyor.

10 bin lira kredi kullanmak isteyen bir tüketici için 9 ay vadede en iyi faiz oranı %1,34 iken bir yılda geri ödeme yapmak isteyenler için bu oran %1,35 olarak gerçekleşiyor. Hesapkurdu tarafından sunulan bu oranlar sayesinde Mart ayında tüketicilerin borçlarını kapatması ve  ihtiyaçlarını gidermesi için fırsat doğuyor.

Bazı bankalar oranlarını yukarı yönde revize ederken tekliflerde de bir miktar değişiklik gerçekleşiyor. İşte 17 Mart itibariyle 10.000 TL kredi için sadece www.hesapkurdu.com adresinde bulabileceğiniz kredi teklifleri aşağıdaki gibi:

Garanti Bankası

Kış kredisiyle karşımıza çıkan Garanti Bankası sunduğu kredi teklifinde 12 ay vadede %1,54 faiz oranı ve 937 lira aylık taksit seçeneği sunuluyor. 250 lira sabit dosya masrafının bulunduğu kredi teklifine 36 ay vadede ise %1,39 faiz oranı ve 371 lira aylık taksitlerle ulaşabilirsiniz.

ING Bank

10.000 TL kredi için ING Bank,Hesapkurdu ziyaretçileri için özel bir kampanya düzenliyor. 9-12 ve 36 ay vadelerde sabit faiz oranı ve dosya masrafı fırsatıyla karşımıza çıkan ING ‘nin bu avantajlarını yakalayabilmek için 6.000 TL üzeri kredi kullanılmak zorunda. Öte yandan masrafsız 12 ay vadeli 1.000 TL ihtiyaç kredisi teklifini de bu yazıya eklemeliyiz. Sunulan bu uygun tekliflere sadece www.hesapkurdu.com adresi üzerinden ulaşabileceğinizi unutmayın.

Finansbank

Finansbank, Hesapkurdu kullanıcılarına özel hazırladığı kredi teklifinde sabit faiz oranı ve dosya masrafı bulunuyor. %1,34 faiz oranı ile kullanabileceğiniz kredide alınan dosya masrafı ise 200 TL. Aylık taksitler vadelere göre değişmekte.

TEB 

9 ay vadede %1,55  faiz oranı fırsatı TEB’de! Sabit faiz oranının yanında sabit dosya masrafı fırsatı da sunan TEB, kullanıcılardan 105 TL dosya masrafı ücreti alıyor.

ÖNEMLİ: Yürürlüğe giren son düzenleme ile birlikte kullanılabilecek maksimum vade 36 ay olarak belirlendi. Ancak 3 yıl üzeri kredi kullanmak isteyen ziyaretçilerimiz konut teminatlı ihtiyaç kredisine başvurabilecekler.

Tüm ihtiyaç kredisi teklifleri ve ayrıntıları için www.hesapkurdu.com adresini ziyaret edebilir, daha detaylı bilgi alarak, karşılaştırma yapabilirsiniz.

Beğendiyseniz paylaşın!Share on LinkedInShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on FacebookEmail this to someone

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir