Hesapkurdu’ndan Küçük Salonlar İçin Öneriler

 

Küçük salonunuzu daha ferah ve daha rahat kullanılabilir hale getirmek aslında tahmin edildiği kadar zor değildir. Vereceğiniz doğru kararlar ile odanızı yeniden tasarlayabilirsiniz. Mobilyaların konumu, duvar renkleri ve kullanacağınız aksesuarlar ile küçük salonlar daha büyük, daha ferah gösterilebilir. İşte önerilerimiz:

Fazla Eşyalardan Kurtulun

Salonunuzda değişiklik yapmak ve ferah bir ortam yaratmak istiyorsanız öncelikli yapacağınız fazla eşyalardan kurtulmak olacaktır. Her salonda sehpa, TV altlığı, kanepe olmak zorunda değil. Bunları salonunuza sığdırmaya çalışmanız yaşam alanınızı daraltacaktır. Bu yüzden daha az sayıda mobilya ile salonunuzu dekore edin.

İhtiyacınız olan vade sayısı ve taksit tutarı ile kullanabileceğiniz ihtiyaç kredisi çeşitlerinden biri olan tadilat kredisine, “Hesapkurdu; İhtiyaç Kredisi” sayfasından anında ulaşabilir, bankaların en uygun faiz oranlarını karşılaştırarak, karlı çıkabilirsiniz.

Duvarlarınızın Rengi Önemli

Salonunuzun daha büyük görünmesi için duvar rengi oldukça önemlidir. Küçük salonlarda açık ve pastel tonlar tercih edilirken, açık renkler koyu renklere göre her zaman daha ferah ve geniş gösterir.

Renk Seçimi

Duvarlarınızda kullanacağınız açık ve pastel tonları mobilyalarınız için de kullanabilirsiniz. Renkli yastıklar ve objeler eklemek salonunuzu daha eğlenceli ve güzel bir hale getirir. Kullanacağınız bu renkli objeler ile küçük salonların verdiği kasveti kaldırabilirsiniz.

En uygun faiz oranı ve vade tutarı ile en fazla ne kadar kredi çekebileceğinizi, Hesapkurdu.com’da yer alan “Ne Kadar Kredi Çekebilirim Hesaplama” aracı ile anında hesaplayabilirsiniz.

Büyük Bir Ayna… Neden Olmasın?

Küçük salonları büyük gösterecek alternatiflerden birisi de duvara büyük bir ayna asmaktır. Ayna salonunuza derinlik katacak ve daha geniş göstermesine yardımcı olacaktır. Büyük bir ayna… Neden olmasın?

Raflar Odayı Toplar

Salonunuzun duvarına asacağınız raflar ile kullanmak istediğiniz küçük objelerinizi, süs eşyalarınızı bir araya toplayabilirsiniz. Böylelikle salonunuz eşya yığını haline gelmektense güzel bir görüntüye sahip olmuş olur.

Konut, ihtiyaç ve taşıt kredilerinin faiz oranları ve vade tutarları hakkında daha detaylı bilgiye www.hesapkurdu.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Aksesuar Seçimine Dikkat

Küçük salonlara çok sayıda aksesuar koymak anlamsız. Orta boyda ve az sayıda kullanacağınız aksesuarlar odanızı daha şık ve geniş gösterecektir.

Cam Mobilyalar Her Zaman Daha Geniş Gösterir

Cam mobilya seçimi salonunuza farklı bir hava katacaktır. Kullanılacak bu mobilyalar daha az eşya olduğu hissini yaratacaktır. Böylece sade bir yaşam alanınız olur.

Beğendiyseniz paylaşın!Share on LinkedInShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on FacebookEmail this to someone

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir