İhtiyaç Kredisinde 48 Ay Vadeye %1,29 Faiz Oranı Fırsatı

faiz-orani-ihtiyac-kredisi

Anlaşmalı olduğu banka sayısını her geçen gün arttıran Hesapkurdu ziyaretçilerine daha çok alternatif teklif sunmaya devam ediyor.

10 bin lira kredi kullanmak isteyen bir tüketici için 9 ay vadede en iyi faiz oranı %0,99 iken bir yılda geri ödeme yapmak isteyenler için bu oran %1,29 oluyor. Konut kredilerinde sabit kalan oranlar ihtiyaç kredilerinde bu haftaya yükselerek giriyor. Bazı bankalar oranlarını yukarı yönde revize ederken tekliflerde de bir miktar değişiklik gerçekleşiyor. İşte 10.000 TL kredi için sadece Hesapkurdu.com adresinde bulabileceğiniz kredi teklifleri aşağıdaki gibi:

Garanti Bankası: Kış kredisiyle karşımıza çıkan Garanti Bankası sunduğu kredi teklifinde 12 ay vadede %1,54 faiz oranı ve 936 lira aylık taksit seçeneği sunuluyor. 250 lira sabit dosya masrafının bulunduğu kredi teklifine 48 ay vadede ise %1,39 faiz oranı ve 371 lira aylık taksitlerle ulaşabilirsiniz.

ING Bank: 12 ay vadede 10.000 TL kredi için %1,29 faiz oranı sunan ING Bank, bu kredi teklifinde 169 lira dosya masrafı talep ediyor. Ancak bu oranlar ING Bank’ın kredi skoru 1700 ve üzeri olan müşteriler için verdiği minimum faiz oranıdır. Müşteri bazında artış gösterebilmektedir. 48 ay vadede ise %1,34 faiz oranı ile karşımıza çıkan ING Bank’ın bu teklifinde aylık taksitler 368 TL. Sunulan uygun tekliflere sadece Hesapkurdu.com adresi üzerinden ulaşabileceğinizi unutmayın.

Finansbank: Finansbank, Hesapkurdu kullanıcılarına özel hazırladığı kredi teklifinde sabit faiz oranı ve dosya masrafı bulunuyor. %1,29 faiz oranı ile kullanabileceğiniz kredide alınan dosya masrafı ise 200 TL. Aylık taksitler vadelere göre değişmekte.

TEB: 7.500 TL’ye kadar kredi kullandıran TEB, 9 ay vadede %1,44 faiz oranı sunuyor. Sabit faiz oranının yanında sabit dosya masrafı fırsatı da sunan TEB, kullanıcılardan 105 TL dosya masrafı ücreti alıyor.

Burganbank: Hesapkurdu kullanıcılarına özel kredi sunan Burganbank faiz oranları 48 ay vadede %1,35 iken 9 ve 12 ay vadelerde bu oran %1,44 kadar yükseliyor ve sabitleniyor. Vade uzadıkça azalan maliyet oranı ve aylık taksit tutarları da bu kredide göze çarpan bir diğer nokta. Unutmadan söyleyelim; bu kredide dosya masrafı alınmıyor.

Bankpozitif:  Masrafsız, sigortasız, komisyonsuz ihtiyaç kredisi sunan Bankpozitif, 10.000 TL için 36 ay vadede %1,72 faiz oranı sunarken, vadenin 9 aya düşmesi durumunda bu oranı  %1,54’e kadar çekebiliyor. Hatırlatmak da fayda var; Bankpozitif kredi skorunuza göre bu oranları %1,23 ile %2,03 seviyelerinde değiştirebiliyor.

ÖNEMLİ: Yürürlüğe giren son düzenleme ile birlikte kullanılabilecek maksimum vade 48 ay olarak belirlendi. Ancak 3 yıl üzeri kredi kullanmak isteyen ziyaretçilerimiz konut teminatlı ihtiyaç kredisine başvurabilecekler. Ayrıntılı bilgi almak için www.hesapkurdu.com adresinizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Beğendiyseniz paylaşın!Share on LinkedInShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on FacebookEmail this to someone

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir