İhtiyaç Kredisinde Bankalar Faiz Oranlarını Düşürdü!

 

faiz-kasim

Her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz uygun oranlarda piyasanın en iyi kredi tekliflerini sizlerle buluşturan hesapkurdu.com.tr’den derlediğimiz faiz oranları yazısıyla karşınızdayız.

10 bin lira kredi kullanmak isteyen bir tüketici için 9 ay vadede en iyi faiz oranı %1,15 olarak güncellendi.. Hesapkurdu tarafından sunulan bu oran sayesinde Nisan ayında tüketicilerin borçlarını kapatması ve  ihtiyaçlarını gidermesi için fırsat doğuyor.

İşte 14 Nisan itibariyle 10.000 TL kredi için sadece hesapkurdu.com.tr adresinde bulabileceğiniz kredi teklifleri aşağıdaki gibi:

Garanti Bankası

Bahar kredisiyle karşımıza çıkan Garanti Bankası sunduğu kredi teklifinde 12 ay vadede %1,89 faiz oranı ve 961 lira aylık taksit seçeneği sunuluyor ve masraf alınmıyor. Aynı kredi teklifi 9 ay vade için %1,59 faiz oranı sunarken, 250 TL dosya masrafının alındığı 36 ay vadede ise %1,39 faiz oranı ile karşılaşıyoruz. Aylık taksitler 372 lira.

ING Bank

12 ay vadede 10.000 TL kredi için %1,34 faiz oranı sunan ING Bank, bu kredi teklifinde 169 lira dosya masrafı talep ediyor. Geçtiğimiz haftaya göre düşüş yaşayan ING faiz oranları kredi skoru 1700 ve üzeri olan müşteriler için verdiği minimum faiz oranıdır. Müşteri bazında artış gösterebilmektedir. 36 ay vadede de %1,34 faiz oranı sunan ING’nin kredi teklifinde aylık taksitler 372 TL. Sunulan uygun tekliflere sadece hesapkurdu.com.tr adresi üzerinden ulaşabileceğinizi unutmayın.

Finansbank

Finansbank, hesapkurdu.com.tr’ kullanıcılarına özel hazırladığı kredi teklifinde sabit faiz oranı ve dosya masrafı bulunuyor. %1,19 faiz oranı ile kullanabileceğiniz kredide alınan dosya masrafı ise 200 TL. Aylık taksitler vadelere göre değişmekte.

TEB

Sabit faiz oranı ve dosya masrafı ile tüketicilerin karşısına çıkan Türkiye Ekonomi Bankasının kredi teklifi 105 TL toplam masraf ve %1,55 faiz oranına sahip. Aylık taksiler ve maliyet oranı krediye göre değişmekte.

Akbank

Akbank bahara girerken tüketicilerine ihtiyaç kampanyası ile merhaba diyor. Sabit faiz oranı ve dosya masrafsız ihtiyaç kredisi ile ziyaretçilerimize bahar fırsatı sunan Akbank %1,40 faiz oranı ile öne çıkıyor.

Denizbank

10.000 TL konut kredisi için 24 ayda %1,22 faiz oranı çıkartırken 36 ay vadede bu oran %1,34 seviyelerine çıkıyor.

Burganbank

hesapkurdu.com.tr’ye özel kredide faiz oranları 36 ay vadede %1,34 iken 9 ve 12 ay vadelerde %1,26 faiz oranıyla tekliflerin yukarı yönde revize ediyor. Unutmadan söyleyelim; bu kredide 125 TL dosya masrafı alınıyor.

 

Beğendiyseniz paylaşın!Share on LinkedInShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on FacebookEmail this to someone

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir