İhtiyaç Kredisinde Faiz Oranları Nisan Ayına %0,99 ile Giriyor

ihtiyac-otuzalti-ay-footer

Her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz uygun oranlarda piyasanın en iyi kredi tekliflerini sizlerle buluşturan ihtiyackredisi.com.tr’den derlediğimiz faiz oranları yazısıyla karşınızdayız.

10 bin lira kredi kullanmak isteyen bir tüketici için 9 ay vadede en iyi faiz oranı %0,99 iken bir yılda geri ödeme yapmak isteyenler için bu oran %1,22 kalabiliyor. Ihtiyackredisi.com.tr tarafından sunulan bu oranlar sayesinde Nisan ayında tüketicilerin borçlarını kapatması ve  ihtiyaçlarını gidermesi için fırsat doğuyor.

İşte 7 Nisan itibariyle 10.000 TL kredi için Hesapkurdu.com kredi teklifleri aşağıdaki gibi:

Garanti Bankası

Bahar kredisiyle karşımıza çıkan Garanti Bankası sunduğu kredi teklifinde 12 ay vadede %1,89 faiz oranı ve 961 lira aylık taksit seçeneği sunuluyor ve masraf alınmıyor. Öte yandan 250 TL dosya masrafının alındığı 36 ay vade ise %1,39 faiz oranı ile karşılaşıyoruz. Aylık taksitler 372 lira.

ING Bank

12 ay vadede 10.000 TL kredi için %1,39 faiz oranı sunan ING Bank, bu kredi teklifinde 169 lira dosya masrafı talep ediyor. Ancak bu oranlar ING Bank’ın kredi skoru 1700 ve üzeri olan müşteriler için verdiği minimum faiz oranıdır. Müşteri bazında artış gösterebilmektedir. 36 ay vadede ise %1,39 faiz oranı ile karşımıza çıkan ING Bank’ın bu teklifinde aylık taksitler 372 TL. Sunulan uygun tekliflere sadece ihtiyackredisi.com.tr adresi üzerinden ulaşabileceğinizi unutmayın.

Finansbank

Finansbank, Hesapkurdu kullanıcılarına özel hazırladığı kredi teklifinde sabit faiz oranı ve dosya masrafı bulunuyor. %1,34 faiz oranı ile kullanabileceğiniz kredide alınan dosya masrafı ise 200 TL. Aylık taksitler vadelere göre değişmekte.

TEB

Sabit faiz oranı ve dosya masrafı ile tüketicilerin karşısına çıkan TEB kredi teklifi 105 TL toplam masraf ve %1,55 faiz oranına sahip. Aylık taksiler ve mailyet oranı krediye göre değişmekte.

Akbank

Akbank bahara girerken tüketicilerine ihtiyaç kampanyası ile merhaba diyor. Sabit faiz oranı ve dosya masrafsız ihtiyaç kredisi ile ziyaretçilerimize bahar fırsatı sunan Akbank %1,40 faiz oranı ile öne çıkıyor.

Denizbank

10.000 TL konut kredisi için 9 ve 12 ay vadede %0,99 faiz oranı ile öne çıkan Denizbank, vadenin uzaması durumunda oranı artırıyor. 24 ayda %1,22 faiz oranı çıkartırken 36 ay vadede bu oran %1,34 seviyelerine çıkıyor.

Burganbank

Hesapkurdu’na özel kredide faiz oranları 36 ay vadede %1,38 iken 9 ve 12 ay vadelerde Burganbank, %1,30 ile en iyi orana sahip oluyor. Nisan ayına bir önceki ayın faiz oranları ile giren bankanın tekliflerinde vade uzadıkça azalan maliyet oranı ve aylık taksit tutarları da bu kredide göze çarpan bir diğer nokta. Unutmadan söyleyelim; bu kredide dosya masrafı alınmıyor.

ÖNEMLİ: Yürürlüğe giren son düzenleme ile birlikte kullanılabilecek maksimum vade 48 ay olarak belirlendi. Ancak 3 yıl üzeri kredi kullanmak isteyen ziyaretçilerimiz konut teminatlı ihtiyaç kredisine başvurabilecekler.

 

 

Beğendiyseniz paylaşın!Share on LinkedInShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on FacebookEmail this to someone

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir