İhtiyaç Kredisinde Seçim Sonrası İlk Hafta Faiz Durumu

ihtiyac-otuzalti-ay-footer

Her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz uygun oranlarda piyasanın en iyi kredi tekliflerini sizlerle buluşturan Hesapkurdu.com’dan derlediğimiz faiz oranları yazısıyla karşınızdayız.

10 bin lira kredi kullanmak isteyen bir tüketici için 9 ay vadede en iyi faiz oranı %0,99 iken bir yılda geri ödeme yapmak isteyenler için bu oran sabit kalabiliyor. hesapkurdu.com tarafından sunulan bu oranlar sayesinde Mart ayı sonunda tüketicilerin borçlarını kapatması ve  ihtiyaçlarını gidermesi için fırsat doğuyor. Bünyesine Denizbank ve HSBC’yi de katan Hesapkurdu daha alternatifli bir liste ile ihtiyaç sahiplerine ulaşıyor.

İşte 31 Mart itibariyle 10.000 TL kredi için sadece www.hesapkurdu.com adresinde bulabileceğiniz kredi teklifleri aşağıdaki gibi:

Garanti Bankası

Kış kredisiyle karşımıza çıkan Garanti Bankası sunduğu kredi teklifinde 12 ay vadede %1,59 faiz oranı ve 940 lira aylık taksit seçeneği sunuluyor ve masraf alınmıyor. Öte yandan 250 lira dosya masrafının bulunduğu kredi teklifinde ise 36 ay vade ve %1,39 faiz oranı ile karşılaşıyoruz. Aylık taksitler 372 lira.

ING Bank

12 ay vadede 10.000 TL kredi için %1,39 faiz oranı sunan ING Bank, bu kredi teklifinde 169 lira dosya masrafı talep ediyor. Ancak bu oranlar ING Bank’ın kredi skoru 1700 ve üzeri olan müşteriler için verdiği minimum faiz oranıdır. Müşteri bazında artış gösterebilmektedir. 36 ay vadede ise %1,39 faiz oranı ile karşımıza çıkan ING Bank’ın bu teklifinde aylık taksitler 372 TL. Sunulan uygun tekliflere sadece www.hesapkurdu.com adresi üzerinden ulaşabileceğinizi unutmayın.

Finansbank

Finansbank, Hesapkurdu kullanıcılarına özel hazırladığı kredi teklifinde sabit faiz oranı ve dosya masrafı bulunuyor. %1,34 faiz oranı ile kullanabileceğiniz kredide alınan dosya masrafı ise 200 TL. Aylık taksitler vadelere göre değişmekte.

TEB

Sabit faiz oranı ve dosya masrafı ile tüketicilerin karşısına çıkan Türkiye Ekonomi Bankası, kredi teklifi 105 TL toplam masraf ve %1,55 faiz oranına sahip. Aylık taksiler ve mailyet oranı krediye göre değişmekte.

Akbank

Sabit faiz oranı ve dosya masrafsız ihtiyaç kredisi ile ziyaretçilerimize Mart ayı fırsatı sunan Akbank %1,40 faiz oranı ile öne çıkıyor.

Denizbank

10.000 TL konut kredisi için 9 ve 12 ay vadede %0,99 faiz oranı ile öne çıkan Denizbank, vadenin uzaması durumunda oranı artırıyor. 24 ayda %1,22 faiz oranı çıkartırken 36 ay vadede bu oran %1,34 seviyelerine çıkıyor.

Burganbank

Hesapkurdu müşterilerine özel kredide faiz oranları 36 ay vadede %1,38 iken 9 ve 12 ay vadelerde Burganbank, %1,30 ile en iyi orana sahip oluyor. Mart ayını faiz oranlarını aşağı yönde revize ederek bitiren bankanın tekliflerinde vade uzadıkça azalan maliyet oranı ve aylık taksit tutarları da bu kredide göze çarpan bir diğer nokta. Unutmadan söyleyelim; bu kredide dosya masrafı alınmıyor.

ÖNEMLİYürürlüğe giren son düzenleme ile birlikte kullanılabilecek maksimum vade 36 ay olarak belirlendi. Ancak 3 yıl üzeri kredi kullanmak isteyen ziyaretçilerimiz konut teminatlı ihtiyaç kredisine başvurabilecekler.

Tüm ihtiyaç kredisi teklifleri ve ayrıntıları için www.hesapkurdu.com adresini ziyaret edebilir, daha detaylı bilgi ile karşılaştırma yapabilirsiniz.

Beğendiyseniz paylaşın!Share on LinkedInShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on FacebookEmail this to someone

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir