ING Bank’tan Eylül Ayına Özel İhtiyaç Kredisi

ing-bank

Sonbahar ile birlikte bir çok banka yeni kredi kampanyalarını tanıtmaya başladı. Bu bankalardan biri de ING Bank oldu. Okul dönüşü olarak bilinen Eylül ayına özel, 99 TL’den başlayan taksitlerle sadece 9 TL dosya masraflı 7.000 TL’lik ihtiyaç kredisi kampanyası geçtiğimiz günlerde ING Bank tarafından duyuruldu.

Yazın bitmesi ve yavaş yavaş çalışanların işlerine, öğrencilerin ise okullarına dönmesiyle nakit harcamalarda ve eğitim ihtiyaçlarında hareketlilik başladı. ING Bank da bu dönemde ortaya çıkan ihtiyaçlar için uygun ödeme koşullu kredilerle tüketicilere destek olmayı amaçlıyor. Küçük küçük taksitlerle daha rahat geri ödeme fırsatı sunan kampanyada 7.000 TL’lik krediye %1,17 faiz oranı ile ve 9 TL dosya masrafı ödeyerek sahip olabiliyorsunuz. Öte yandan eğer 5.000 TL değerinde kredi kullanmak isterseniz de %0,37 faiz oranı ve uygun ödeme koşullarıyla karşılaşıyorsunuz.

Son başvuru tarihi 30 Eylül olarak belirlenen kampanyadan faydalanmak veya size uygun diğer teklifleri görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Beğendiyseniz paylaşın!Share on LinkedInShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on FacebookEmail this to someone

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir