Konutkredisi.com.tr, ABank ile Anlaşmalı Banka Sayısını 13’e Çıkardı!

En fazla banka ile tüketiciye gerçek bağımsız karşılaştırma fırsatı

Konutkredisi.com.tr, 2 yılı aşkın süredir ev alma hayallerini gerçekleştirmek isteyen kişilere ücretsiz mortgage danışmanlığı hizmeti veriyor. Bugüne kadar kredi kullanmak isteyen binlerce kişi, bankalardan bağımsız ve tamamen ücretsiz danışmanlık hizmetimiz ile en uygun krediye, en kolay ve en şeffaf biçimde ulaştı.

Konutkredisi.com.tr olarak, özel bankaların tamamına yakını ile birlikte konut kredisi piyasasının pazar payı olarak 3’te 2’si ile anlaşmalı olarak çalışıyoruz. Bu bankaların en güncel ve en uygun konut kredilerini konut kredisi kullanmak isteyenlerin ayağına getirerek bu alanda sektöre öncülük ediyoruz.

Bugünün koşullarında böyle bir hizmeti müşteri odaklı, ücretsiz ve bağımsız yapabilmek için en önemli koşul piyasayı oluşturan bankaların çoğuyla anlaşmalı olmak. Zira bağımsız karşılaştırma hizmeti sunduklarını belirten kredi karşılaştırma siteleri veya emlakçılar, aslında 1 – 2 bankayla anlaşıp bankaların güncel olmayan tabela oranlarını sunarak, müşterileri sadece çalışabildikleri bankaya ya da bankalara yönlendiriyorlar. Bu şekilde tüketici ne doğru kredi bilgisine ulaşabiliyor, ne de doğru bankaya başvuru yapabiliyor.

Konutkredisi.com.tr olarak misyonumuz, konut kredisi kullanmak isteyen kişilerin farklı banka tekliflerini en objektif biçimde karşılaştırabilmelerini ve ücretsiz danışmanlık hizmeti alarak, kredilerini en iyi koşullarla ve en rahat şekilde kullanabilmelerini sağlamak. Tamamen tüketici odaklı bu hizmetin daha da bilinir hale gelmesi ile kredi kullanmak amacıyla bize danışan kişi sayısı her geçen gün daha da artıyor.

Konutkredisi.com.tr iş ortağı sayısını artırmaya devam ediyor 

Konut kredisi kullanmak isteyenlere en bağımsız karşılaştırma imkanını sunabilmek için tüm bankalar ile anlaşmalı olarak çalışmayı hedefleyen Konutkredisi.com.tr, 2013 yılı ile birlikte Abank ile iş ortaklığını başlatarak anlaşmalı banka sayısını 13’e çıkardı. Kendi alanında BDDK tarafından yayınlanan yönetmeliklere uygun şekilde “Destek Hizmet Kuruluşu” olarak faaliyet gösteren ve denetlenen tek firma olan Konutkredisi.com.tr, iş ortaklığı ağına yakın zamanda kamu bankalarını da ekleyerek konut kredisi piyasasının tamamını ayağınıza getirmeyi hedefliyor.

Beğendiyseniz paylaşın!Share on LinkedInShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on FacebookEmail this to someone

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Adet Yorum