Konutkredisi.com.tr Ofisi Bankacılığın Duayenini Ağırladı

Geçtiğimiz Çarşamba günü Konutkredisi.com.tr ofisinde sıradışı bir misafir vardı. Yapı Kredi Bankası’nın eski genel müdürlerinden, Türk bankacılığının en önemli isimlerinden Burhan Karaçam Konutkredisi.com.tr ofisine gelerek tecrübelerini bizimle paylaştı. Karaçam 1989’da başladığı ve 12 yıl boyunca devam ettiği Yapı Kredi Bankası genel müdürlüğü görevi boyunca pek çok ekonomik kriz atlatan, bankayı Türkiye’nin en yenilikçi ve en fazla gelir üreten bankası haline getiren isim olarak tanınıyor.

Bankayı kurumsal bir kimliğe büründürmüş, bilgi ve veri odaklı rasyonel bir işleyiş tarzına kavuşturmuş, konut kredisi de dahil olmak üzere pek çok bankacılık hizmetini Türkiye’ye ilk defa getirmiş isim olan Karaçam, yılların getirdiği deneyimlerini Konutkredisi.com.tr ekibine aktardı. 2 saate yakın bir süre boyunca Konutkredisi.com.tr ekibinin deneyimleri, kitabı, geçmişi ve bugünün bankacılık sektörüne ilişkin sorularını yanıtlayan Karaçam, ardından Konutkredisi.com.tr kurucu ortakları Onur Tekinturhan ve Ömer Paksoy tarafından kendisine verilen teşekkür hediyesini kabul etti.

Biz de buradan Burhan Bey’e tekrar teşekkür ediyor, kendisini en kısa zamanda yeniden ofisimizde görmeyi bekliyoruz.

Beğendiyseniz paylaşın!Share on LinkedInShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on FacebookEmail this to someone

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir