Kullanıcı Yorumları-Yalçın Özkan | Video

Konutkredisi.com.tr her geçen gün daha büyük kitlelere ulaşıyor ve daha çok kişiye hizmet veriyor. Kullanıcıların hepsi, tüm süreçlerden memnun kalırken çevrelerine tavsiye etmeyi de unutmuyor ve internetteki mecralarımıza yorum bırakıyor. Konutkredisi.com.tr ekibi olarak biz de bu kullanıcı yorumlarını sizlerle bir video program olarak paylaşmaya karar verdik ve işe koyulduk.

Yalçın beye konuk olduğumuz ilk programı aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

youtube-kanali

YouTube kanalımıza üye olarak, sizin için hazırladığımız özel videolara ulaşabilirsiniz.

Yalçın Özkan’ın Konutkredisi.com.tr hakkındaki yorumları:

Konutkredisi.com.tr ile internette yaptığım araştırmalar vasıtasıyla tanıştım. Konut kredisi süreçleri gerçekten de karmaşık ve insanın karşısına bir çok alternatifin çıktığı süreçler. Bu karmaşık süreçlerde insan, profesyonel bir elin yardımına ihtiyaç duyuyor. Sunulan hizmetle ilgili beni en çok memnun eden şey Konutkredisi.com.tr danışmanının uygun fiyat bulma konusundaki çabasıydı.

Gösterilen çaba ve operasyonun ücretsiz oluşu gerçekten de şaşırtıcı bir durumdu.

Tabi ki Konutkredisi.com.tr’yi çevreme tavsiye ederim, bence herkesin faydalanması gereken bir hizmet

Konutkredisi.com.tr’yi 3 kelimeyle anlatmam gerekirse bunlar; yardımseverlik, güvenirlik ve  de ilgi olabilir. Son olarak söylemek isterim ki bana en  uygun krediyi bulmam da yardımcı olan Konutkredisi.com.tr ailesine teşekkür ederim.

Beğendiyseniz paylaşın!Share on LinkedInShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on FacebookEmail this to someone

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir