Mahallenizdeki Konut Fiyatlarını Öğrenmek İstemez Misiniz?

reidin-slide-in-2

 

Türkiye’deki konut ve kredi sektörünün nabzını tutan ve tüketicilerle en uygun kredi tekliflerini tek bir adres üzerinde buluşturan Konutkredisi.com.tr, gayrimenkul sektörü ile ilgili derinlikli  ve analitik bilgiler sunan Reidin ile iş birliği yaparak takipçilerine yeni bir hizmet sunmaya hazırlanıyor.

Bu birliktelik kapsamında Konutkredisi.com.tr hayatınızı kolaylaştırmaya devam edecek. Çevrenizdeki konut satış ve kira fiyatlarına, bölgenizin, mahallenizin demografik bilgilerine yine tek bir adres üzerinden öğrenebileceksiniz.  Kolay kullanımı sayesinde ister oturduğunuz bölgedeki, ister taşınacağınız bölgedeki, isterseniz de merak ettiğiniz başka bir bölgedeki konut ve kira fiyatlarını görebilirsiniz.

Bu fırsatı size sunduktan sonra soruyoruz: Siz de mahallenizdeki konut fiyatlarını öğrenmek istemez misiniz? Cevabınız evet ise sağ sütundaki ilgili butonumuza ya da buraya tıklayarak hemen fiyatları araştırmaya başlayabilirsiniz.

Beğendiyseniz paylaşın!Share on LinkedInShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on FacebookEmail this to someone

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir