Odeabank Konutkredisi.com.tr ile Anlaşmalı Bankalar Arasına Katıldı

Konutkredisi.com.tr ile anlaşmalı bankalar arasına Odeabank’da katıldı! Anlaşmalı banka sayısını hızla artıran Konutkredisi.com.tr son olarak bunların arasına Odeabank’ı da katarak gücüne güç kattı.  Oldukça rekabetçi faiz oranlarıyla Konutkredisi.com.tr sistemine giriş yapacak olan Odeabank konut kredisi, bazı vadelerde en uygun kredi seçeneği olacağa benziyor.

Konutkredisi.com.tr iş ortağı sayısını artırmaya devam ediyor 

“Ne kadar çok anlaşmalı banka, o kadar rekabet” şiarıyla yola çıkan Konutkredisi.com.tr, konut kredisi piyasasının tümünü konut kredisi alacakların ayağına getirerek en uygun kredinin en doğru müşteriyle buluşmasını sağlamayı hedefliyor. Bu hafta itibarıyla Odeabank ile iş ortaklığını başlatan Konutkredisi.com.tr tüm kredi türlerinde anlaşmalı banka sayısını 16’ya çıkardı. Kendi alanında BDDK tarafından yayımlanan yönetmeliklere uygun şekilde “Destek Hizmet Kuruluşu” olarak faaliyet gösteren ve denetlenen tek firma olan Konutkredisi.com.tr, iş ortaklığı ağına yakın zamanda kamu bankalarını da ekleyerek konut kredisi piyasasının tamamını ayağınıza getirmeyi hedefliyor.

Beğendiyseniz paylaşın!Share on LinkedInShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on FacebookEmail this to someone

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir