Taksit Ertelemeli Konut Kredisi

Satıcınızla anlaştınız, bankadan kredi alım aşamasını tamamladınız ve artık sadece yeni evinize taşınmak kaldı. Fakat taşınma masrafları sizi oldukça zorluyor. Peki, ne yapmalısınız?

Sizin için en uygun çözüm, ilk 3 ay ertelemeli bir konut kredisi ödeme planı. Kredi alırken dosya masrafları, tapuya ödenen harçlar derken, süreç sonunda evinizi taşıyacak nakliye için nakit yetersizliği yaşayabilir ya da satın aldığınız evin ufak tefek masraflarını karşılamayacak duruma gelebilirsiniz. İşte bu gibi durumlarda kredi ödemesinin 3 ay ertelenmesi, hem yeni evinize taşınma sırasındaki nakit ihtiyacınızı karşılar hem de çevrenizdeki herhangi birine borçlanmadan rahat rahat yeni evinize yerleşmenizi sağlar.

Kredi ödemeniz esnasında size kolaylık sağlayacak bu ve buna benzer pek çok ödeme planı mevcut. Sizin için en uygun ödeme planını oluşturmak için bağımsız ve uzman konut kredisi danışmanınızla görüşerek hayalinizdeki eve sahip olabilirsiniz.

Sevil Gündüz

Beğendiyseniz paylaşın!Share on LinkedInShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on FacebookEmail this to someone

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

One Comment