Yılbaşı Kredileri Ihtiyackredisi.com.tr’de

yilbasi-kredileri

Yılbaşı yaklaşırken bankalar da kredi kampanyalarını duyurmaya başladı. Yılbaşına özel kredi kampanyası sunan bankaların arasında Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası, İş Bankası, Burgan Bank, Finansbank, Denizbank ve Bank Pozitif yer alıyor. Hem acil ihtiyaçlarınız, hem de yılbaşı tatil masraflarınızı karşılayacak düşük faizli ihtiyaç kredilerinin kampanya detaylarını sizin için derledik.

Garanti Bankası:

%0,99 faizli ve dosya masrafsız kredi ile 20.000 TL üzerindeki tutarlar için %1,09 faiz oranlı krediler sizi bekliyor. 100.000 TL’ye ve 60 aya varan vadeli yılbaşı kredi seçenekleri için elinizi çabuk tutun ve yılın son kampanyasını kaçırmayın.

Yapı Kredi Bankası:

Yılbaşına özel, günde 10 TL’ye 9.000 TL masrafsız kredi fırsatı Yapı Kredi Bankası’nda sizi bekliyor. 36 ay vadeli, %1,09 faiz oranıyla ulaşabileceğiniz krediye başvuru yapacak ilk 100 kişiye de Şampiyonlar Ligi Futbol Topu hediye ediliyor.

İş Bankası:

Serbest meslek sahipleri, tüm ücretli çalışanlar ve emekliler için duyurulan Yeni Yıl Kredisi’ne aylık %0,99 faiz oranı, 12 ay vade ve 5.000 TL’ye kadar kredi kullanılabiliniyor. Kampanya kapsamında farklı vade seçenekleri ve 50.000 TL’ye kadar kredi imkanı da sunulmuş durumda.

Fibabanka:

Yıl sonu yaklaşırken dikkat çeken bir diğer kredi ise Fibabank’ın sunduğu faizsiz ihtiyaç kredisi. 500 TL masraf ve aylık 415 lira.

Bankpozitif:

Masrafsız, komisyonsuz, sigorta ücretsiz bu kampanyada Bankpozitif’in sunduğu faiz oranı %1,31 olarak belirlenmiş. Yılbaşı yaklaşırken nakit ihtiyacınızı karşılayacak 5.000 TL krediye 12 ay vadede aylık 460 TL taksitlerle ulaşabilirsiniz.

TEB:

Yeni yıla özel TEB İhtiyaç Kredisi’nde %0,99 faiz oranıyla nakit ihtiyacınızı karşılaşabilir, yılbaşında tatil planları yapabilirsiniz. 10.000 TL kredi ve 36 ay vade için geçerli bu kredide ödenecek toplam masraf 179 TL.

Beğendiyseniz paylaşın!Share on LinkedInShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on FacebookEmail this to someone

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir